CZ-SK Hip Resurfacing Group

Česko-slovenská otevřená diskusní skupina sloužící pro výměnu informací/zkušeností/názorů mezi všemi, kteří hledají odpovědi na otázky související s onemocněními kyčle(í) a hip resurfacingem jako alternativou ke klasické totální endoprotéze kyčle.
Právě je 08 zář 2024 00:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BHR v McMinn centru v Birmingham
PříspěvekNapsal: 28 úno 2024 15:37 
Offline

Registrován: 28 úno 2024 11:54
Příspěvky: 1
Ahoj, je tady prosím někdo kdo absolvoval BHR v Mcminn centru ? Jsem celkem po 3 ASK kyčlí v Olomouci a v Prostějově . 2x pravé a 1x na levé a je to bída. Trápí mě stále prasklé labro. Možná je to mnou že jsem během těch 4 týdnů po operaci nedokázal úplně eliminovat vnější rotace a špatně se mi to zahojilo . V dubnu jsem objednaný k dc. Trčovi tak uvidím co mi řekne , ale jsem ochoten klidně zajet do Anglie na operaci. Operace je v Anglii snad do 1 měsíce což je super fast. Osobně mi je sympatičtější Birmingham prostože jsem kdysi v UK pracoval a domluvím se. Má někdo zkušenosti s častečným proplacením nákladů za BHR u nás pojištovnou ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BHR v McMinn centru v Birmingham
PříspěvekNapsal: 01 bře 2024 20:59 
Offline

Registrován: 11 črc 2012 16:27
Příspěvky: 29
Ahoj. Tak s tím moc neporadím. Já tuto výměnu podstoupila v prosinci 2013 ve Znojmě a jsem bez problémů, tedy co se týče této kyčle.S Mudr. Trčem jsem to kdysi konzultovala, ale on mi BHR nedoporučil a já ji mám a jsem spokojená. Nevím, jak je to dnes ve Znojmě, mě operoval Mudr. Šváb a práci odvedl skvělou. Dnes asi už neoperuje, ale prof. Hart snad operuje, otázka je kde? Z nemocnice odešel a pracuje i ve Vídni, ale má ordinaci mimo nemocnici ve Znojmě, kam jezdím coby 2 roky na kontroly.
Přeji hezký víkend.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BHR v McMinn centru v Birmingham
PříspěvekNapsal: 07 bře 2024 11:22 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2012 19:42
Příspěvky: 117
Taky o nikom (tady v CZ a SK) kdo by to měl udělané v UK nevím. Já jsem před 20-ti lety udělal skvělou zkušenost s Dr. DeSmetem v Belgii (https://ancaclinic.com/).

Co se týče proplácení pojišťovnou tady v CZ, tak já mám jen jednu zprávu JPP (jedna paní povídala), že snad prý to někomu tady v CZ proplatili jako obyčejnou TEP, ale nemám to ověřeno.

_________________
LBHR Dr.DeSmet (ANCA Clinic, Ghent, Belgium) 20.8.2003


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BHR v McMinn centru v Birmingham
PříspěvekNapsal: 11 bře 2024 08:24 
Offline

Registrován: 12 bře 2023 13:19
Příspěvky: 3
Ahoj,
já loni resurf taky v Belgii (Dr. De Smet) a potvrzuji skvělou zkušenost a život po operaci bomba, pokud je operace možná, neváhal bych. Jinak v Belgii objednávají taky dost rychle (já čekal 5 týdnů ale bývá to i dřív) a anglicky se tam člověk domluví úplně bez problémů. Pojišťovnu jsem žádal o proplacení zpětně a jen do výše adekvátního zákroku v ČR, dá se taky žádat o proplacení všeho, ale je to komplikovanější a výsledek je nejistý, aspoň jsem to tak pochopil. Proplatili mi cca 1/3 toho, co mě to stálo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BHR v McMinn centru v Birmingham
PříspěvekNapsal: 11 bře 2024 15:27 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2012 19:42
Příspěvky: 117
vasek píše:
Proplatili mi cca 1/3 toho, co mě to stálo.

VZP?
Mně 2003 na mou zdvořilou žádost (taky do výše obvyklé v CZ) poslali k šípku, neproplatili ani halíř.

_________________
LBHR Dr.DeSmet (ANCA Clinic, Ghent, Belgium) 20.8.2003


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BHR v McMinn centru v Birmingham
PříspěvekNapsal: 11 bře 2024 18:09 
Offline

Registrován: 12 bře 2023 13:19
Příspěvky: 3
OZP.
Já jsem právě na základě tvého popisu ani nic nečekal a byl dost překvapený. Teď je otázka, jestli to je pojišťovnou nebo tím víc jak dvacetiletým rozdílem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BHR v McMinn centru v Birmingham
PříspěvekNapsal: 12 bře 2024 12:57 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2012 19:42
Příspěvky: 117
Blahopřeju k 1/3 úspěchu, i ta třetina je spousta peněz, které je určitě lepší mít než nemít.

_________________
LBHR Dr.DeSmet (ANCA Clinic, Ghent, Belgium) 20.8.2003


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz